Meno psichologijos dialogų savaitė

MENAS – VERSLAS – ŠVIETIMAS – VISUOMENĖS ATEITIS

 
AMRES: Meno suvokimo restauracija
 
 
MENO PSICHOLOGIJOS DIALOGŲ SAVAITĖS SIEKIS:
 
Pasitelkiant meno psichologiją:
 
1. Panagrinėti meno poveikį ŽMOGAUS psichikai, gyvenimui, VERSLUI ir VISUOMENĖS sveikatai;
2. Suvokti, kokią reikšmę turi GROŽIO KRITERIJUS mene ir jo praradimas šiuolaikiniu metu;
3. Paieškoti kartu NAUJŲ GALIMYBIŲ, kaip atstatyti prarastą grožio kriterijų įvairiose srityse;
4. Formuoti grožio kriterijaus atstatymo INICIATYVĄ, jungiant įvairiais organizacijas VERSLE – ŠVIETIME - TAIKOMAJAME MENE - VISUOMENĖJE.
 
 
 

Apskritas stalas

„MENO PSICHOLOGIJA IR VIZUALINĖ KOMUNIKACIJA“

 

Kovoje už auditorijos dėmesį šiandien komunikacijos kampanijose atsiranda vaizdiniai, kurie žmones pritraukia šokiruodami ar net priversdami pasibjaurėti. Pasitelkdami meno psichologiją, giliau panagrinėkime, ką išties taip laimime ir į kokią ateitį tai mus veda?
 
 
 

Apskritas stalas

„KŪRYBINIO PROTO KRIZĖ – ŠIUOLAIKINIO MENO KRIZĖ“

 

Vis aktualesniu verslo iššūkiu šiandien tampa besiformuojanti vidutinybių kultūra, žmonių paviršutiniškumas ir mažėjantis gebėjimas atrasti ne tik forma, bet ir turiniu naujus sprendimus. O ar susimąstome, kaip tokiu būdu pasireiškiantį kūrybinį protą įtakoja mus supantis menas? Kviečiame Jus į tarpdisciplinį dialogą, kuris per meno psichologiją padės susivokti, kas ir kodėl įtakoja kūrybinio proto krizę ir kokia gali būti išeitis.
 
 
 

Apskritas stalas
„MENO PSICHOLOGIJA IR MADOS ESTETIKA“

Grožio ir atsinaujinimo siekimas – tai žmogaus gyvybės instinktas.
Kaip šiandien keičiasi grožio supratimas mados estetikoje ir kokias pasekmes tai turi vartotojui, kūrėjui ir verslui? Kokia gali būti alternatyva greito efekto siekimui, plagijavimui, siekiui šokiruoti? Pasigilinkime į šių reiškinių priežastis ir paieškome naujų sumanymų savo veikloms, pasitelkdami giliausią grožio ir estetikos šaltinį – meno psichologiją.

Plačiau apie renginį >>

 

 

Apskritas stalas

„MENO PSICHOLOGIJOS ĮŽVALGOS ŠVIETIMUI“

Šiandien vis dažniau sunerimę kalbame apie fragmentuotą vaikų mąstymą, patyčias mokykloje, kūrybingumo ir asmenybių stoką. O ar susimąstome, kaip šią situaciją įtakoja menas ir vaizdiniai, kuriais vaikai ir jaunimas gyvena? Kviečiame Jus į tarpdisciplinį dialogą, kuris per meno psichologiją padės suvokti, kaip menas veikia žmogaus formavimąsi ir kaip grožis mene galėtų pasitarnauti vaikų ir jaunimo ugdyme.