Intuityvioji estetika

RENESANSO ŽMOGAUS PSICHOLOGIJA

RENESANSO ŽMOGAUS PSICHOLOGIJA

2018 m. lapkričio 2-4 d. FLORENCIJA

„Šis patyrimas padės iš naujo atrasti tą geriausiąją dalį savęs, kuri slepiasi už įprastų mąstymo ir emocinio reagavimo įpročių. Naujas savęs suvokimas formuoja naujus sprendimus, vedančius į dar aukštesnę gyvenimo kokybę.“
                                                                                                                                                                              Rasa Baltė-Balčiūnienė, programos moderatorė

 

SIEKIS:

  • Pajausti ir suprasti, kaip mąstė, kokio gyvenimo būdo laikėsi žmonės savo mintims, kūriniais, veiklomis, kultūrinėmis vertybėmis formavę epochą, kurios atspindžiai itin svarbūs tampa šiomis dienomis kaip alternatyva vartojimo kultūros sukurtoms pasekmėms: paviršutiniškumui, trumparegiškumui, bjaurumo estetikai ir t.t.
  • Inovatyviais pažinimo būdais suvokti, kaip susiformavo kultūra, atvėrusi šimtmečių genijus ir suprasti, kokius principus, metodus, pamokas, pavyzdžius galime parsinešti į savo veiklas, gyvenimus, šeimas.
  • Patirti gyvenimo estetikos pasireiškimus, liečiantis prie architektūros, skulptūrų, paveikslų, prasmingos minties, gražių daiktų, gamtos ir miestelio vienovės, gyvos virtuvės, geriausių vynų ir išreiškiant save per meno, psichologinių ir filosofinių praktikų sintezę.

 

DETALI INFORMACIJA: >> 

Daugiau informacijos: Gitana Mačienė + 370 699 46830, gitana@maciene.lt, Greta Daugininkaitė, +370 610 61272, greta@hai.lt